top of page

About

KUNSZT STUDIO założone przez Magdalenę Fornagiel-Nowak architekt z wykształcenia ze specjalizacją Retail. Doświadczenie zdobywała w renomowanych polskich i zagranicznych biurach , których specjalizacją jest tworzenie przestrzeni komercyjnych. 
 

WYKSZTAŁCENIE

W 2012 ukończyła Politechnikę Krakowską na Wydziale 
Architektury. Pracę w Retailu zaczęła zaraz po studiach. Pasja do tworzenia przestrzeni zakupowych zrodziła pomysł pogłębiania tej wiedzy w każdym aspekcie. 
W 2018 r ukończyła podyplomowe studia TOTAL DESIGN MANAGEMENT w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej zdobywając kompetencje design menadżera czyli osoby rozumiejącej miejsce wzornictwa i myślenia projektowego w strategii firmy i potrafiącej projektować, stawiając ostatecznego użytkownika w centrum uwagi. 

JA_edited.jpg

meet the team

PHOTO-2023-11-15-10-02-02.jpg

KATARZYNA GAWRYŚ
PROJECT MANAGER/ARCHITECT

Absolwentka WYDZIAŁU ARCHITEKTURY POLITECHNIKI KRAKOWSKIEJ. STALE POGŁĘBIAJĄCA SWOJĄ WIEDZĘ Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA I RESEARCHU. KONTYNUUJE SWOJĄ EDUKACJĘ NA KIERUNKU UX&BUSINESS DESIGN. SWOJE WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ZDOBYWAŁA PROJEKTUJĄC I NADZORUJĄC MIĘDZY INNYMI BUDOWY:SZKÓŁ,PRZEDSZKOLI CZY OSIEDLI DEWELOPERSKICH.FASCYNUJĄ JĄ LUDZIE, A W SWOICH PROJEKTACH DBA ( POZA ASPEKTAMI TECHNICZNYMI)O DOŚWIADCZENIE UŻYTKOWNIKA.PRYWATNIE GAMERKA,MÓL KSIĄŻKOWY I ADEPTKA SZKOŁY MAGII I CZARODZIEJSTWA W HOGWARCIE, CIĄGLE CZEKAJĄCA NA SWÓJ LIST.

paulina pasztelaniec
interior designer

Absolwentka architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, gdzie realizowała pracę dyplomową z zakresu projektowania mebli. Pasję do sztuki i dizajnu odkrywała m.in. uczęszczając do Liceum Sztuk Plastycznych im.C.K.Norwida w Lublinie. Podczas studiów zaangażowana w liczne projekty oraz warsztaty, a również w indywidualne poszukiwanie artystycznego wyrazu. W projektowaniu szczególny nacisk kładzie na relacje użytkownika z kreowaną przestrzenią, gdzie ważny jest zarówno aspekt funkcjonalny, jak i forma przestrzenna.

bottom of page