top of page

About

KUNSZT STUDIO założone przez Magdalenę Fornagiel-Nowak architekt z wykształcenia ze specjalizacją Retail. Doświadczenie zdobywała w renomowanych polskich i zagranicznych biurach , których specjalizacją jest tworzenie przestrzeni komercyjnych. 
 

WYKSZTAŁCENIE

W 2012 ukończyła Politechnikę Krakowską na Wydziale 
Architektury. Pracę w Retailu zaczęła zaraz po studiach. Pasja do tworzenia przestrzeni zakupowych zrodziła pomysł pogłębiania tej wiedzy w każdym aspekcie. 
W 2018 r ukończyła podyplomowe studia TOTAL DESIGN MANAGEMENT w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej zdobywając kompetencje design menadżera czyli osoby rozumiejącej miejsce wzornictwa i myślenia projektowego w strategii firmy i potrafiącej projektować, stawiając ostatecznego użytkownika w centrum uwagi. 

JA_edited.jpg

meet the team

martyna szczudlik
interior designer

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, pasjonatka dobrze zaprojektowanych wnętrz, do których chce się wracać. Podczas studiów wzięła udział w wymianach zagranicznych, łącząc swoje pasje do podróży i architektury. Studia na zagranicznych uczelniach: University of Alicante oraz National Technical University of Athens pozwoliły jej poznać różnorodne spojrzenia na proces projektowania, pobudzając kreatywność i wprowadzając do barwnego świata designu. W swoich projektach stara się podążać za klimatem miejsca i wydobywać z niego to, co unikalne.

paulina pasztelaniec
interior designer

Absolwentka architektury wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, gdzie realizowała pracę dyplomową z zakresu projektowania mebli. Pasję do sztuki i dizajnu odkrywała m.in. uczęszczając do Liceum Sztuk Plastycznych im.C.K.Norwida w Lublinie. Podczas studiów zaangażowana w liczne projekty oraz warsztaty, a również w indywidualne poszukiwanie artystycznego wyrazu. W projektowaniu szczególny nacisk kładzie na relacje użytkownika z kreowaną przestrzenią, gdzie ważny jest zarówno aspekt funkcjonalny, jak i forma przestrzenna.

bottom of page