top of page

BRAND TRANSFORMATION

Dzięki specjalistycznej wiedzy w zakresie strategii i projektowania na nowo wyznaczamy kierunek markom niezależnie od tego w jakim miejscu się znajdują. zaprojektowane przez nas przestrzenie i aktywację rzucają wyzwanie ,,normalności" codziennego handlu. dążymy do opowiedzenia angażującej historii i budowania nowych rodzajów dialog i interakcji między markami a ich konsumentami.

Research & Insights

Słuchamy , rozmawiamy , tłumaczymy i wyciągamy wnioski. Bazujemy na faktach a nie subiektywnym odczuciu. Wyciągamy spostrzeżenia mające kluczowe znaczenie dla rozwoju Twojego biznesu.

Consumer profiling

Na podstawie zebranych informacji tworzymy profil Twojego klienta i skupiamy się na jego zaangażowaniu. Dostrzegamy jego potrzeby i oczekiwania budując jego lojalność.

brand strategy

Definiujemy zapadające w pamięć historie oraz kreujemy osobowość marki, które inspirują , uczą i bawią w różnych kanałach komunikacji. Wskazujemy kierunek Twojego rozwoju.

digital solution

Wdrażamy nowe rozwiązania dla handlu detalicznego wyznaczając kluczowe punkty styku kreujące wyjątkowe doświadczenie klientów.

retail design

Niezależnie od tego czy jesteś lokalnym start-upem czy globalnym graczem tworzymy przestrzenie od flagship store przez butiki koncepcyjne po projekty wykonawcze roll-out.

immersive pop-ups

Tworzymy wyjątkowe aktywacje marek. Wyznaczamy trendy i nowatorski sposób komunikacji np w postaci sklepu pop-up ,eventu czy zupełnie nowego rozwiąznia angażującego konsumentów.

bottom of page